Hodnocení od našich klientů v reálné podobě.

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 20 záznamů
1970

Manželé Protivovi, Slaný

Děkujeme společnosti Purstav za aplikaci izolační pěny. 

Veškerá jednání s představiteli firmy byla velmi profesionální. Realizace proběhla v předem stanoveném termínu a během jednoho dne se jí podařilo bez potíží zvládnout. Práce byla odvedena velmi kvalitně. 

Letošní horké léto beze zbytku prověřilo tepelně izolační vlastnosti pěny. Hned druhý den po aplikaci bylo velmi výrazné snížení teploty v v podkroví znát. Jsem si jist, že i zima potvrdí kvalitu pěny a tepelné ztráty budou minimální. 

Všem izolační pěnu od firmy Purstav doporučujeme.

Manželé Jitka a Stanislav Brázdilovi , Holešov

Vážení jednatelé společnosti PURSTAV,

dnes to je 16. 5. 2014 nám pan Ing. Mrňka s kolegou aplikovali do podkroví našeho rodinného domu v Holešově - Všetulích stříkanou pur pěnu. Už jsme se setkali s mnoha firmami při rekonstrukci a musíme uznat, že jsme od prvopočátku spolupráce s vaší firmou velmi spokojeni. 

Velmi oceňujeme profesionální přístup již výše zmiňovaného týmu vašich zaměstnanců, rychlé jednání, dochvilnost, přesnost, spolehlivost a hlavně velmi kvalitně provedenou práci.

Určitě vaši firmu doporučíme dál, protože takto solidních firem na českém trhu opravdu není mnoho.

Jan Tvarůžka, Dobroslavice

Dobrý den,
tímto bych Vám chtěl poděkovat za dobrou, kvalitní a precizně odvedenou práci na zateplení naší střechy provedenou 7.11.2019 v Dobroslavicích. Děkuji Vám za ochotu a vstřícnost již během příprav na realizaci.
Zárověň bych velmi rád poděkoval Vašim kolegům, kteří zateplení realizovali. Dlouho jsem se nesetkal s tak ochotnými pracovníky. Kéž by všichni měli stejný přístup k práci. Vaši společnost mohu s klidem doporučit.
S pozdravem
Jan Tvarůžka

Jan Porubský, Horní Újezd

Dobrý den pane Mrňka,

chtěl bych touto cestou pochválit celou firmu Purstav.
Ať už se jednalo o jednání o cenovou nabídku nebo jen komunikaci, byl jsem vždy spokojen.
Dále bych také chtěl pochválit oba aplikátory, kteří u nás byly při realizaci stříkané pěny.
Práce odvedená na jedničku, při zahřívání sestavy jsme prošly nachystání střechy a vše probraly a nakonec vše klaplo na 1*.
děkuji
S pozdravem
Porubský

Jan Korol

Jsem s izolací naprosto spokojen, byla provedena na prvním patře chodby penzionu, ihned po aplikaci a zadělání stropu šla cítit změna - musel jsem zavřít radiátory na konci chodeb - okamžitá úspora. V budoucnu plánuji zaizolovat stropy v pokojích a dodělat podkroví. Tuto firmu doporučuji!”

Ing.Tomáš Kadláček, Přerov

Se samotnou prací 100% spokojenost, perfektně provedeno, oceňuji mimořádnou péči o detaily (prostory kolem vazníků, dutinky u spojů, detaily kolem věncú a věncovek) a jemnou práci u napojení parozábrany u zdi. Pod parozábranu neproteklo vůbec nic, ani v problematických detailech kolem zdí, takže ze spodní strany parozábrany naprosto čistá práce, žádné čištění. 

Před aplikací jsme ještě pro sichr parozábranu zespodu v místech kotvení k vazníkům posílili dřevěnými latěmi, myslím si, že bez nich by k určitým ztrátám došlo, přinejměnším u těch zdí.

Vaši práci a společnost jsem na místě představil dalším zájemcům o zateplení, takže věřím, že se Vám na základě mých referencí ozvou.

O účinnosti a fungování Vám dám reference za rok, ale už druhý den si zedníci dům při -10°C venkovní teploty vytopili kamínkama na dřevo na nějakých 8°C, což je asi vypovídající.

S pozdravem

Ing. Tomáš Kadláček 

Filip Navrátil

Naprostá spokojenost s jednáním firmy. Jak během zadávání zakázky, kdy jsem měl určitou představu, ale z praktického hlediska mi byly vysvětleny a doporučeny lepší možnosti. Firma mi vyšla vstříc i při posunutí prvního termínu realizace. Stejně tak příjemná atmosféra při realizaci samotné. Izolace ve spojení s termofasádou byla při teplotách dosahujících 35°C, poznat hned druhý den. V patře bylo cca 25°C. Před aplikací pouze s termofasádou bylo v patře kolem 30°C. Při příštím podobném požadavku bych neváhal a zvolil opět stejnou firmu. Doporučím každému, kdyby nad izolací uvažoval.

David Kořínek, Lazníky

Dobrý den, chci poděkovat vaší firmě za dobré naplánování práce a skvěle odvedenou aplikaci na naší stavbě v Laznikách. Jsem maximálně spokojen, po domluvě vyšel termín a šikovní aplikatoři měli za půl dne hotovo. S pozdravem a přáním hezkého dne, David Kořínek

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 20 záznamů