Tepelná izolace obytného, stavebního a průmyslového kontejneru

Pro tepelnou izolaci obytného, stavebního a průmyslového kontejneru je vhodná tvrdá nebo měkká izolační pěna. Tvrdá izolační pěna je k dispozici ve dvou variantách - Ezero® E 2000Ezero® E 3000. Tyto materiály se od sebe odlišují hustotou kg/m3. Měkkou izolační pěnu máme pouze v jedné variantě, a sice v podobě Ezero® E 500. V případě potřeby lze kombinovat měkkou a tvrdou izolační pěnu. Tvrdé izolační pěny mají uzavřenou buněčnou strukturu na rozdíl od měkké izolační pěny, to znamená, že zaručují také voděodolnost. Tento typ izolačních pěn dokáže perfektně utěsnit i velmi těžko dosažitelné dutiny, proto jejich aplikací dosáhnete zároveň tepelné izolace a zvukové izolace. V případě tepelné izolace je třeba zdůraznit, že je spojena se značnými úsporami energie. 

Kolik energie uspoříte?

Ve srovnání s ostatními typy izolací ušetříte až 50% energie. Vlastnosti těchto pěn způsobují, že se vlivem působení času a jiných faktorů nemění, nedoformují se, což znamená, že je nebudete muset měnit či doplňovat. Naše izolační pěny mají doživotní záruku, což u obdobných produktů (skelná vata nebo celulóza) nenajdete. Tyto materiály jsou součásti renomovaného programu Zelená úsporám, kam se mohou dostat jen ty nejkvalitnější produkty.

Další výhody použití

Izolační pěny nejsou pro zdraví nijak škodlivé, jsou zdravotně nezávadné. Produkty jsou také šetrné k životnímu prostředí. Izolační pěny perfektně přilnou k povrchům. Jedná se o tak kvalitní produkty, že jsou využívány i při konstrukci křídel letadel, kde představují velmi důležitý faktor pro jejich zpevnění.

Aplikace izolačních pěn

Při aplikaci izolačních pěn se používá speciální technologie – nástřik dvousložkové kapaliny, která do několika sekund zvýší několikanásobně svůj objem, což vede k zaplnění i těžko přístupných dutin