Stříkaná pěnová izolace S0310 a S0329

Tato stříkaná pěnová izolace S0310 a S0329 primárně slouží hlavně jako tepelný izolant a druhořadě také jako akustický izolant. Jedná se o spolehlivou a kvalitní značku, která má dlouholeté zkušenosti v této oblasti. 

Stříkaná izolační pěna S0310 – otevřená struktura buněk

Tato otevřená struktura buněk vypadá jako síť složená z těch nejmenších cestiček. Tyto cestičky jsou tak malé, že působí jako jakási zábrana proti průniku vzduchu, ale zároveň je prodyšná. Pěna je tuhý reaktoplast, který má nízkou hustotu a je polopružný. Díky této vlastnosti se používá i tam, kde je zvýšená tektonická aktivita. Izolace je pevná, nepropustná a neumožní byť nejmenším trhlinkám či dírkám se pootevřít. Tato pěna se nefouká plyny, ale vodou. Což ocení především ochránci životního prostředí. S0310 se používá ve všech klimatických podmínkách. Je vhodný pro izolaci s velkou vlhkostí (bazény, vířivky, koupelny), ale také proti chladu (sklepy, půdy, vinné sklepy a různé).

Stříkaná izolační pěna S0329 – uzavřená struktura buněk

Uzavřená struktura funguje jako nepropustná zábrana vzduchu, ale i hluku. Je to jakoby pohltila negativní vlivy. Tento produkt je vhodný především pro venkovní izolaci plochých střech. Chemicky se naváže na daný materiál, ať už je to kov, dřevo, plast a to tak, že mezi nimi nevznikne žádná vzduchová kapsa a dokonale přilnou k sobě. Použití této polyuretanové pěny docílíme jednak tepelné izolace, hydroizolace, akustické izolace, protivzduchové bariérypožární odolnosti. Je ideální pro Vaše zdraví. Tento produkt předchází kondenzaci vody, která často vede ke vzniku plísní a hlavně poškození stěny. A nám nic jiného poté nezbývá, než znovu opravit stěnu, roh a použít k tomu další chemické přípravky.

Výhody obou výrobků

  • zdravotně nezávadné
  • úspora tepla
  • snížení hluku
  • ekologické
  • zlepšení kvality vnitřního ovzduší